Митне оформлення вантажів

•    Митне оформлення вантажів, митно-брокерські послуги;


-    Консультаційне обслуговування з питань застосування митного законодавства;
-    електронне декларування;
-    консультування та супровід складання експортно-імпортних контрактів та ведення зовнішньоекономічної діяльності;
-    акредитація суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності на Львівській митниці;
-    організація та супровід митного оформлення вантажів, класифікація товарів та попереднє визначення їх митної вартості;
-     підготовка всіх типів вантажних митних декларацій;
-    оформлення необхідних для митного оформлення документів (Carnet-TIR, CMR, і т.п.).
-    зважування транспортного засобу з вантажем, вибіркове переважування вантажних місць на вагах;
-    надання рамп для проходження митних процедур, пов’язаних з імпортом, експортом та транзитним переміщенням вантажів;
-    послуги кваліфікованих комірників, навантажувальної техніки;

Склади тимчасового зберігання (СТЗ)

•    Склади тимчасового зберігання (СТЗ);

Логістична Компанія надає комплекс послуг щодо тимчасового розміщення, зберігання, палетування та оформлення товарів (вантажів), які перебувають під митним контролем.
Для зберігання товарів під митним контролем до поміщення їх у митний режим на вищезазначеній території відкрито склади тимчасового користування,  а саме: складське приміщення загальною площею 690,3 м. кв. відкритий майданчик площею 460 м.кв.  
Відповідно до Наказу Львівської митниці від 22.07.2014 №217 отримано дозвіл на склад тимчасового зберігання  ВІДКРИТОГО ТИПУ (відкритий майданчик). Номер в реєстрі митних складів:S\0523\V\00.

Митний склад

•    Митний склад;


    Логістична Компанія надає також комплекс послуг щодо декларування, зберігання,  оформлення та складування товарів (вантажів), які перебувають під митним контролем.

 На території ТзОВ "Логістична компанія "Захід Ресурс"" функціонує відповідним чином облаштованє складськє приміщення загальною площею 372.5 м.кв. призначене для зберігання товару під митним контролем. У відповідності із наказом Львівської митниці від 29.08.2015 №615, отримано дозвіл на відкриття та експлуатацію митного складу ВІДКРИТОГО ТИПУ в зоні діяльності Львівської митниці. Номер в реєстрі митних складів: М\0027\V\00.

Оренда офісних приміщень

•    Оренда офісних приміщень;
    Логістична  Компанія  надає  можливість здачі в оренду  окремих офісних приміщень, які знаходяться в нижчеперелічених адміністративних комплексах:
2-ох поверховий адміністративний комплекс загальною площею – 1440 м.кв., на першому поверсі якого  розміщені офісні приміщення та кабінети для посадових осіб та працівників митного органу, які обладнані сучасними меблями та новітньою технікою; на 1-шому поверсі якого також розміщено кімнати особистої гігієни (туалети, душові, роздягальні) для вантажників, туалети загального користування та технічні приміщення;  на 2-гому поверсі якого розміщені офісні приміщення для страхових установ, представників митних брокерів та ліцензованих фірм, що надають послуги митного декларування вантажів;
3-ох поверхова споруда загальною площею 3 000 м.кв., на першому поверсі якої  закінчується облаштування пункту прийому їжі (їдальні), розрахованої на 300 чоловік одночасного прийому їжі та розміщено офісні приміщення і  кабінети  для представників митних брокерів; на 2-гому та 3-ьому  поверхах якої розміщено офісні приміщення та кабінети для працівників-представників страхових компаній, представників митних брокерів та ліцензованих фірм, що надають послуги митного декларування вантажів.

    До вищевказаних будівель   підведено нові сучасні інженерні мережі : електрична мережа; зливні та каналізаційні стоки,  обладнані очисними спорудами провідного виробництва. Всі споруди  забезпечені сучасними системами протипожежної безпеки, системами контролю доступу, генераторами світла  на випадок аварійного вимикання струму.
    Охорона всієї території вказаного вище об’єкту  здійснюється цілодобово.

 

Оренда складських приміщень

•    Оренда складських приміщень;

    Для забезпечення оренди складських приміщень та площ  Логістичною компанією забезпечено наявність :
-    складських приміщень класу «А» загальною площею близько 40 000 м.кв., зокрема : сухі склади (промгрупа); холодильні склади (забезпечений температурним режимом від 0 С  до + 14 С), морозильний склад (забезпечений температурним режимом  від – 22 С до 0 С);
-    Можливості цілодобового режиму роботи;
-    Стоянки для вантажних автомобілів;
-    Власної трансформаторної підстанції;
-    Навантажувальних рамп;
-    Місць підзарядки рефрижераторного транспорту;
-    Систем пожежної сигналізації;

 

Оренда вантажно-розвантажувальної техніки

•    Оренда вантажно-розвантажувальної техніки;

-    Оренда електричних навантажувачів;
-    Можливість надання допомоги кваліфікованими операторами вантажно-розвантажувальної техніки.

Міжнародні та внутрішні перевезення

    Багаторічний досвід і професіоналізм нашого підприємства гарантує надійність і безпеку з доставки Вашого вантажу !!!

    ПП «Престиж-Експрес» пропонує своїм клієнтам:
- міжнародні та внутрішні перевезення вантажів
- перевезення вантажів під температурним режимом
- страхові гарантії

Доставка персоналу

Щодня здійснюється доставка працівників до логістичного комплексу Захід Ресурс та вечором у зворотньому напрямку, комфортабильними автобусами з усіх районів міста Львова.

Автосервіс

•    Автосервіс:

    На території Логістичного комплексу можливо отримати кваліфіковану консультацію щодо обслуговування чи ремонту транспортних засобів за допомогою кваліфікованих спеціалістів та використання новітніх інструментів та устаткування, що дозволяє провести технічний огляд або ж ремонт автомобіля якісно й у відповідності до технологічних стандартів.

Комплексне харчування

•    Комплексне харчування:
На території  Логістичного комплексу розміщено Кафе (Їдальня) на 200 чоловік одночасного прийому їжі та Піцерію  з літнім майданчиком та організовано  корпоративне харчування:
•    Їдальня з повним циклом виробництва;
•    Буфет з реалізацією обмеженого асортименту продукції, холодних страв, закусок, гарячих, солодких страв нескладного виготовлення, борошняних кулінарних, булочних і кондитерських виробів, а також покупних товарів від постачальників.
•    Організація і проведення фуршетів, банкетів, кава-пауз